• Heren 1
  • Heren 2
  • Heren 3
  • Heren 4
  • Heren 5
  • Heren 6
  • Heren Reserves

EREKLASSE

  • Ron van Benthem
  • Maarten van Es
  • Daan Grunder  (aanvoerder)
  • Max Heitkamp
  • Patric Kristen
  • Kenneth Nomden
wedstrijddag 1 Noord Berghuizen 1 - Nooit Gedacht 1
wedstrijddag 2 De Toekomst 1 - Noord Berghuizen 1
wedstrijddag 3 Steeds Vooruit 1 - Noord Berghuizen 1
wedstrijddag 4 Noord Berghuizen 1 - Beuningen 1
wedstrijddag 5 Noord Berghuizen 1 - Mander 1
wedstrijddag 6 Ons Streven 1 - Noord Berghuizen 1
wedstrijddag 7 Noord Berghuizen 1 - De Brink 1
wedstrijddag 8 Nooit Gedacht 1 - Noord Berghuizen 1
wedstrijddag 9 Noord Berghuizen 1 - De Toekomst 1
wedstrijddag 10 Noord Berghuizen 1 - Steeds Vooruit 1
wedstrijddag 11 Beuningen 1 - Noord Berghuizen 1
wedstrijddag 12 Mander 1 - Noord Berghuizen 1
wedstrijddag 13 Noord Berghuizen 1 - Ons Streven 1
wedstrijddag 14 De Brink 1 - Noord Berghuizen 1

 

KLIK HIER VOOR DE STANDEN EN UITSLAGEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASSE 1

  • Bart Adolfsen
  • Bjorn van Benthem
  • Henk Frielinck  (aanvoerder)
  • Mick van Laar
  • Lars Scheuten
  • Nick Scheuten
  • Délon van der Wielen

  • Joost van Es (res
  • Tim Heitkamp (res)
wedstrijddag 1 Noord Berghuizen 3 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 2 Noord Berghuizen 2 - Vooruit L. 2
wedstrijddag 3 Beuningen 4 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 4 Noord Berghuizen 2 - Beuningen 3
wedstrijddag 5 Dorp Boer 1 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 6 Vooruitzicht 2 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 7 Noord Berghuizen 2 - Lemselo 2
wedstrijddag 8 Noord Berghuizen 2 - Noord Berghuizen 3
wedstrijddag 9 Vooruit L. 2 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 10 Noord Berghuizen 2 - Beuningen 4
wedstrijddag 11 Beuningen 3 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 12 Noord Berghuizen 2 - Dorp Boer 1
wedstrijddag 13 Noord Berghuizen 2 - Vooruitzicht 2
wedstrijddag 14 Lemselo 2 - Noord Berghuizen 2

KLIK HIER VOOR DE STANDEN EN UITSLAGEN

KLASSE 1

  • Jan Grunder
  • Huub Heitkamp
  • Jos Hofsté
  • Sam van Laar
  • Tom van Laar
  • Ben Leferink op Reinink  (aanvoerder)
  • Martin Velthuis

  • Rob Stegink (res.)

wedstrijddag 1 Noord Berghuizen 3 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 2 Noord Berghuizen 2 - Vooruit L. 2
wedstrijddag 3 Beuningen 4 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 4 Noord Berghuizen 2 - Beuningen 3
wedstrijddag 5 Dorp Boer 1 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 6 Vooruitzicht 2 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 7 Noord Berghuizen 2 - Lemselo 2
wedstrijddag 8 Noord Berghuizen 2 - Noord Berghuizen 3
wedstrijddag 9 Vooruit L. 2 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 10 Noord Berghuizen 2 - Beuningen 4
wedstrijddag 11 Beuningen 3 - Noord Berghuizen 2
wedstrijddag 12 Noord Berghuizen 2 - Dorp Boer 1
wedstrijddag 13 Noord Berghuizen 2 - Vooruitzicht 2
wedstrijddag 14 Lemselo 2 - Noord Berghuizen 2

KLIK HIER VOOR DE STANDEN EN UITSLAGEN

KLASSE 4

  • Ronny Adolfsen
  • Toon Althanning
  • Niels Analbers
  • Hans van Benthem  (aanvoerder)
  • Herman Hemme
  • Phillip Villiger

  • Johan Meijerink (res)
  • Jarno Rolink (res)
wedstrijddag 1 Noord Berghuizen 4 - Nooit Gedacht 6
wedstrijddag 2 Rossum 3 - Noord Berghuizen 4
wedstrijddag 3 Noord Berghuizen 4 - Beuningen 8
wedstrijddag 4 Lemselo 4 - Noord Berghuizen 4
wedstrijddag 5 Noord Berghuizen 4 - Steeds Vooruit 3
wedstrijddag 6 Noord Berghuizen 4 - Ons Streven 4
wedstrijddag 7 Vooruit L. 3 - Noord Berghuizen 4
wedstrijddag 8 Nooit Gedacht 6 - Noord Berghuizen 4
wedstrijddag 9 Noord Berghuizen 4 - Rossum 3
wedstrijddag 10 Beuningen 8 - Noord Berghuizen 4
wedstrijddag 11 Noord Berghuizen 4 - Lemselo 4
wedstrijddag 12 Steeds Vooruit 3 - Noord Berghuizen 4
wedstrijddag 13 Ons Streven 4 - Noord Berghuizen 4
wedstrijddag 14 Noord Berghuizen 4 - Vooruit L. 3

KLIK HIER VOOR DE STANDEN EN UITSLAGEN

KLASSE 5

  • Henk van Benthem
  • John Everards
  • Gerard Leferink op Reinink
  • Arie Tijman op Smeijers  (aanvoerder)
  • Jan Tijman op Smeijers
  • Paul Velthuis

  • Willy van Es (res.)
  • Herman Rolink (res.)
  • Anita Segerink (res.)
  • Wendy Stegink (res.)
wedstrijddag 1 K.V. Kolkersveld L. 3 - Noord Berghuizen 5
wedstrijddag 2 Noord Berghuizen 5 - Dorp Boer 3
wedstrijddag 3 Lemselo 5 - Noord Berghuizen 5
wedstrijddag 4 Noord Berghuizen 5 - Ons Streven 5
wedstrijddag 5 Beuningen 9 - Noord Berghuizen 5
wedstrijddag 6 Noord Berghuizen 5 - Java 3
wedstrijddag 7 Vooruitzicht 4 - Noord Berghuizen 5
wedstrijddag 8 Noord Berghuizen 5 - K.V. Kolkersveld L. 3
wedstrijddag 9 Dorp Boer 3 - Noord Berghuizen 5
wedstrijddag 10 Noord Berghuizen 5 - Lemselo 5
wedstrijddag 11 Ons Streven 5 - Noord Berghuizen 5
wedstrijddag 12 Noord Berghuizen 5 - Beuningen 9
wedstrijddag 13 Java 3 - Noord Berghuizen 5
wedstrijddag 14 Noord Berghuizen 5 - Vooruitzicht 4

KLIK HIER VOOR DE STANDEN EN UITSLAGEN

KLASSE 8

  • Ben van Benthem
  • André Geerdink
  • Jan Gröniger
  • Paul Heerink
  • Frans ter Laak
  • Jan Scheuten
  • Gerard Stegink
  • Henk van Velthuizen
  • Udo van der Wielen
  • Jan Zwanenberg

  • Gerrit Franke(Reserve / aanvoerder)
wedstrijddag 1 Noord Berghuizen 6 - Beuningen 11
wedstrijddag 3 Noord Berghuizen 6 - Steeds Vooruit 5
wedstrijddag 4 Java 5 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 5 Noord Berghuizen 6 - Beuningen 12
wedstrijddag 6 Lemselo 7 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 7 Vooruit L. 5 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 8 Beuningen 11 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 9 Steeds Vooruit 5 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 10 Noord Berghuizen 6 - De Toekomst 5
wedstrijddag 11 Beuningen 12 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 12 Noord Berghuizen 6 - Lemselo 7
wedstrijddag 13 Ons Streven 7 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 14 Noord Berghuizen 6 - Vooruit L. 5
wedstrijddag 15 De Toekomst 5 - Noord Berghuizen 6
wedstrijddag 16 Noord Berghuizen 6 - Ons Streven 7
wedstrijddag 18 Noord Berghuizen 6 - Java 5
  

KLIK HIER VOOR DE STANDEN EN UITSLAGEN

  • Ben Alink
  • John Berkenbosch
  • Hans Boersma
  • Henri Bosma
  • Job Brons
  • Joost Grunder
  • Harry Harperink
  • Gerard van Laar
  • Tim Mekkelholt
  • Ben Segerink
  • Dames 1
  • Dames Reserves

dames-wintercompetitie-2019-2020

  • Anita Segerink
  • Wendy Stegink
  • Nicole Scheffer
  • Marion Maseland
  • Miep Mekkelholt
  
  • Renate Segerink
  • Ans Heerink
  • Anja Blankenau
  • Yvonne Schasfoort

 

Jeugd

  • Rachèl Maseland
  • Amber Maseland